ul. Szkolna 62  +48 575-790-287   parafia@faustynaplewiska.pl A A A  

WIZYTA DUSZPASTERSKA W NASZEJ PARAFII

sobota, 19-08-2023


Wizytacja duszpasterska w naszej parafii odbędzie się w dniach 3 i 4 września.

Wizytację przeprowadzi ks. Bp Zdzisław Fortuniak. Wizytacja biskupia odbywa się w każdej parafii co 5 lat. Jej celem jest spotkanie biskupa z parafianami j duszpasterzami pracującymi w parafii. W czasie wizytacji biskup bierze udział w liturgii mszy świętej głosi słowo, może odwiedzić chorych, spotyka się z grupami parafialnymi i udziela sakramentu bierzmowania. Jednym z celów wizytacji jest także pochylenie się nad aktualnymi problemami parafii i poszukiwanie sposobów ich rozwiązania.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM